Otázky a odpovědi k půjčce ZAPLO

Mám zájem o půjčku

Otázky a odpovědi

Co musím splňovat pro získání půjčky?

Základním předpokladem pro získání půjčky 1000 Kč a více o ZAPLO.cz je, že musíte být občan ČR starší 18 let a musíte mít funkční mobilní telefon a bankovní účet. Dodatečně může být nutné zaslat e-mailem nebo faxem kopie nebo fotografie některých dokladů - například doklad totožnosti. Pokud žádáte opakovaně, musíte mít všechny předchozí půjčky splaceny.

Kolik si mohu půjčit?

Vaše první půjčka může být v rozmezí 1000 až 8000 Kč (maximální čístka se může mírně lišit - dle aktuální nabídky). Pokud si však u ZAPLO půjčujete opakovaně a předchozí půjčku máte splacenou, můžete si půjčit až 15 000 Kč. O tom, jaký úvěrový limit je pro vás u ZAPLO dostupný se dozvíte vždy po přihlášení k vašemu účtu.

Kdy obdržím peníze?

Peníze získáte na účet běžně do 15 minut od schválení žádosti. Ve výjimečných případech získáte peníze druhý den. Vliv na připsání půjčky může mít m.j. rychlost vaší banky.

Je možné odloužit splatnost půjčky?

Samozřejmě, za poplatek je možné splatnost prodloužit tolikrát, kolikrát o to požádate. Splatnost půjčky si můžete takto prodlužovat až po dobu jednoho roku od původního data splatnosti.

Je možné získat půjčku během víkendů?

Možné to je, pracovní doba o víkendu je od 9 do 17 hodin. Žádosti podané v noci a o víkendu, budou vyřizovány přednostně v nejbližších pracovních hodinách. Mějte však na paměti, že ačkoliv peníze odešleme do 15 minut, tak některé banky víkendové převody nepodporují. Peníze se tak na vašem účtu mohou objevit nejdříve v pondělí.

U jakých bank je možné získat peníze na účet nejrychleji?

Chtele-li vědět, zda podporujeme okamžité převody právě u vaší banky, neváhejte nás kontaktovat na chatu, telefonicky nebo e-mailem. Rádi váš dotaz zodpovíme.

Vyžadujete registrační poplatek 1 Kč?

Ano, slouží nám k ověření, že číslo účtu, na který půjčku zasíláme patří skutečně vám. Z důvodu častých snah některých jednotlivců o podvod a půjčky "cizím jménem" není v tuto chvíli možné poskytnovat půjčky na neověřený účet.

Mohu získat půjčku, pokud jsem občanem Slovenské republiky (nemám české občanství)?

Půjčku můžete získat ať už jste jakékoliv národnosti, můsíte však mít také české občanství. V současné chvíli vás můžeme pouze odkázat na partnerský web pro slovenské zákazníky - www.novasmspozicka.sk. Tuto službu však neprovozuje Zaplo, Vivus, ani mateřská skupina 4finance.